OPENBARE OPTREDENS DEZE EN VOLGENDE MAAND

 

2022

 

12 november - Alto, Amsterdam - Wouter Kiers Quartet - 21.00

13 november - Biggg Leiden Legends, Scheltema Leiden - Wouter Kiers Band - middag

20 november - Podium, Hoogeveen - Wouter Kiers Quartet - 15.00

23 november - Alto, Amsterdam - Wouter Kiers Quartet - 21.00

27 november - Old Fashion, Den Haag - Triootje Kiers - 18.00

04 december - Alto, Amsterdam - Wouter Kiers Quartet - 21.00

15 december - Ruimzicht (Red Kees), Leimuiderbrug - Wouter Kiers Quartet - 20.30

17 december - Angie's Kitchen, Den Haag - Wouter Kiers Band - 21.00

18 december - Old Fashion, Den Haag - Triootje Kiers - 18.00

24 december - Ruimzicht (Red Kees) - Leimuiderbrug - Tenorbattle feat: Kiers/de Vries/ Van der Lek - avond

30 december - De Meerpaal, Dronten - Elvis the Music - 20.15

 

 

 

2023 Tour Elvis The Music feat: Erwin Nyhoff

    December 2022            
vr 30 DRONTEN Theater de Meerpaal 20.15 Try   0321-388770 www.meerpaal.nl
                 
    Januari 2023            
do 5 NUNSPEET Veluvine Nunspeet 20.15 Try   0341-442000 www.veluvinenunspeet.nl
vr 6 ASSEN Theater DNK 20.00     088-0128550 www.dnk.nl
za 7 BARNEVELD Schaffelaartheater 20.00     0342-842848 www.schaffelaartheater.nl
zo 8 HOOGEVEEN Theater de Tamboer 14.30 Prem M   0528-280180 www.detamboer.nl
za 14 NAALDWIJK WestlandTheater De Naald 20.15     0174-636900 www.westlandtheater.nl
do 19 DORDRECHT Schouwburg Kunstmin 20.15     078-6397979 www.kunstmin.nl
za 21 RAALTE HOFtheater 20.15 sta   0572-361361 www.hoftheater.nl
vr 27 VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal Vlaardingen 20.15 Thwknd   NB = on hold NB wordt pas later aangekondigd
za 28 ROOSENDAAL Schouwburg De Kring 20.00     0165-555555 www.dekringroosendaal.nl
                 
    Februari 2023            
vr 3 DEN HELDER Theater de Kampanje 20.15     0223-674664 www.kampanje.nl
vr 10 CUIJK Schouwburg Cuijk 20.00     0485-314344 www.schouwburgcuijk.nl
za 11 HOOGEZAND KIELZOG 20.15     0598-373777 www.kielzog.nl
za 18 HOOFDDORP Schouwburg De Meerse 20.15     023-5563707 www.demeerse.nl
vr 24 TIEL Schouwburg Agnietenhof 20.00     0344-673500 www.agnietenhof.nl
za 25 PURMEREND Theater de Purmaryn 20.15     0299-432205 www.depurmaryn.nl
                 
    Maart 2023            
do 2 SPIJKENISSE Theater de Stoep 20.15     0181-652222 www.theaterdestoep.nl
vr 3 WAALWIJK Theater De Leest 20.15     0416-331751 www.deleest.nl
za 4 ALKMAAR TAQA Theater De Vest 20.15     072-5489999 www.theaterdevest.nl
wo 15 ALPHEN AAN DEN RIJN Theater Castellum 20.15     0172-429292 www.theatercastellum.nl
do 16 VENLO Theater de Maaspoort 20.15     077-3207207 www.maaspoort.nl
vr 17 HARDERWIJK Theater Harderwijk 20.15     0341-428899 www.theaterharderwijk.nl
za 18 DEVENTER Deventer Schouwburg 20.00     0900-3000200 (45 cpm) www.deventerschouwburg.nl
vr 24 LELYSTAD Agora theater en congrescentrum 20.15     0900-0322 (45 cpm) www.agora-lelystad.nl
za 25 AMSTELVEEN Schouwburg Amstelveen 20.00     020-5475175 www.schouwburgamstelveen.nl

 

 

 

 

 

* alle optredens onder voorbehoud zolang het coronavirus rond waart